SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:

progeCAD.pl_banner








 
LISTA KLAS
Lista klas w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu:


KLASY I:
Klasa 1c t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Rajczakowski Jarosław
Klasa 1d t. elektryk wychowawca: Lutowska-Kufner Małgorzata
Klasa 1i t. informatyk wychowawca: Jęcek Justyna
Klasa 1k t. elektronik wychowawca: Jung Teresa
Klasa 1s t. ochrony środowiska wychowawca: Jung Teresa
Klasa 1w LO - odział wojskowy wychowawca: Komsta Krystyna
Klasa 1z LO - oddział zdrowotny wychowawca: Tymińska Dorota


KLASY II:
Klasa 2s t. ochrony środowiska wychowawca: Arcimowicz Wioletta
Klasa 2c1 t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Słodzińska Anita
Klasa 2c2 t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Florek Dorota
Klasa 2 d t. elektryk wychowawca: Meissner Sylwia
Klasa 2i t. informatyk wychowawca: Wielgus Katarzyna
Klasa 2k t. elektronik wychowawca: Słodzińska Anita
Klasa 2w LO - oddział wojskowy wychowawca: Walczak Jadwiga
Klasa 2z LO - oddział zdrowotny wychowawca: Zwolińska Martyna


KLASY III:
Klasa 3w LO - oddział wojskowy wychowawca: Korotusz Kazimierz
Klasa 3z LO - oddział zdrowotny wychowawca: Katarzyna Popko-Idziak
Klasa 3c t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Słowińska Małgorzata
Klasa 3k t. elektronik wychowawca: Topolnicka Marta
Klasa 3d t. elektryk wychowawca: Arcimowicz Wioletta
Klasa 3s t. ochrony środowiska wychowawca: Arcimowicz Wioletta
Klasa 3i t. informatyk wychowawca: Liedtke Małgorzata


KLASY IV:
Klasa 4i t. informatyk wychowawca: Kozioł Ewelina
Klasa 4k t. elektronik wychowawca: Granda Adrian
Klasa 4s t. ochrony środowiska wychowawca: Starzewska Martyna
Klasa 4d t. elektryk wychowawca: Burda Dorota
Klasa 4c t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Bochniak Marta