WYKAZ PODRĘCZNIKÓW
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
Dla klas drugich i trzecich: TUTAJ ->
Dla klas czwartych: TUTAJ ->
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum w ZSZiL 'Górnik' w Zgorzelcu zajęło miejsce wśród 200 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2014”.

 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów:

progeCAD.pl_banner








 
LISTA KLAS
Lista klas w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu:


KLASY I:
Klasa 1c1 t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Słodzińska Anita
Klasa 1c2 t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Florek Dorota
Klasa 1d t. elektryk wychowawca: Meissner Sylwia
Klasa 1i t. informatyk wychowawca: Wielgus Katarzyna
Klasa 1k t. elektronik wychowawca: Słodzińska Anita
Klasa 1s t. ochrony środowiska wychowawca: Bochno Elżbieta
Klasa 1w LO - odział wojskowy wychowawca: Walczak Jadwiga
Klasa 1z LO - oddział zdrowotny wychowawca: Wojciechowska Martyna


KLASY II:
Klasa 2s t. ochrony środowiska wychowawca: Arcimowicz Wioletta
Klasa 2c t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Słowińska Małgorzata
Klasa 2 d t. elektryk wychowawca: Arcimowicz Wioletta
Klasa 2i t. informatyk wychowawca: Liedtke Małgorzata
Klasa 2k t. elektronik wychowawca: Topolnicka Marta
Klasa 2w LO - oddział wojskowy wychowawca: Korotusz Kazimierz
Klasa 2z LO - oddział zdrowotny wychowawca: Popko-Idziak Katarzyna


KLASY III:
Klasa 3w LO - oddział wojskowy wychowawca: Jonczyk Jacek
Klasa 3z LO - oddział zdrowotny wychowawca: Tymińska Dorota
Klasa 3c t. cyfrowych procesów graficznych wychowawca: Bochniak Marta
Klasa 3k t. elektronik wychowawca: Granda Adrian
Klasa 3d t. elektryk wychowawca: Burda Dorota
Klasa 3s t. ochrony środowiska wychowawca: Starzewska Martyna
Klasa 3i t. informatyk wychowawca: Kozioł Ewelina


KLASY IV:
Klasa 4id t. informatyk i elektryk wychowawca: Lech Hanna
Klasa 4kt t. elektronik i telekomunikacji wychowawca: Kowalczyk Remigiusz
Klasa 4e t. agrobiznesu wychowawca: Szeremeta Beata