OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • KLAUZULE INFORMACYJNE
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

PO GIMNAZJUM
Dla klas drugich i trzecich: TUTAJ ->
Dla klas czwartych: TUTAJ ->

PO SZKOLE PODSTAWOWE
Dla klas pierwszych: TUTAJ ->
Dla klas drugich: TUTAJ ->
 
SZKOŁA PARTNERSKA:
logo SWPS
 
MS DREAMSPARK:
dreamspark logo
 
BIP ZSZIL:
 
ZNAK JAKOŚCI

Fundacja Edukacyjna ''Perspektywy'' potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł ''Srebrnej Szkoły 2016''.

 
PROJEKTY

Szkoła korzysta z projektów: 
SZKOŁA
 
UCZNIOWIE
 
RODZICE
 
NAUCZYCIELE
 
ZAINTERESOWANIA
 
REFORMA EDUKACJI:
logo MEN REF
 
aleklasa.pl
aleklasa.pl
 
TURNIEJ O NAJLEPSZĄ KLASĘ GÓRNIKA 2019/2020
cleve
Samorząd Uczniowski informuje, iż w naszej Szkole rusza "Turniej o najlepszą klasę Górnika 2019/2020". W ramach turnieju zostaną zorganizowanie różne imprezy szkolne, w których to klasy dobrowolnie mogą wziąć udział. Podczas każdej imprezy szkolnej klasa zdobywa punkty, które zostaną zsumowane pod koniec roku szkolnego. Klasa, która w przeciągu roku szkolnego zdobędzie największą ilość punktu ze wszystkich imprez zdobędzie tytuł "Najlepszej klasy Górnika" i otrzyma nagrodę.

Najbliższą imprezą szkolną są Mikołajki, które odbędą się 6 grudnia w naszej szkole. W tym dniu odbędzie się sprzedaż ciast podczas długiej przerwy oraz przybędzie św. Mikołaj, oczywiście do tych grzecznych.

Jedną z konkurencji, w których klasy mogą zdobyć punkty jest przebranie z okazji dnia św. Mikołaja. Klasy, które chcą wziąć udział proszone są o ubranie mikołajkowej czapki. Osoby, które będą miały mikołajkową czapkę, nie będą pytane oraz są zwolnione z niezapowiedzianych kartkówek (zwolnienie nie obejmuje kartkówek "karnych"). W trakcie 4 lekcji, klasy odwiedzi Mikołajowa komisja, sprawdzi ilość czapeczek i przyzna punkty. Zachęcamy również wychowawców klas jak i innych nauczycieli do zaangażowania się w naszą akcję. Świąteczne akcenty ubrane przez wychowawców będą dodatkowo punktowane na rzecz klasy.